Straipsniai

Rasti puikią konferencijų vietą yra nelengvas uždavinys. Reikia apžiūrėti daugybę internetinių svetainių, kurios siūlo patalpas konferencijoms ir taip pat gyvai jas aplankyti, kad pasižiūrėti kaip atrodo viskas realybėje. Tačiau yra būdų kaip galima sutaupyti šiek tiek laiko beieškant konferencijų salės.

Kam iš tikrųjų vyrams reikalingos moterys?
Šis klausimas labiau kyla moterims nei vyrams. Pastariesiems lyg ir savaime aiški ši tema, tačiau paklausinėjus vyrus, jie susimąsto ir ne visi sugeba aiškiai tiksliai atsakyti. Visgi gyvenimo patirtis ir moksliniai tyrimai vardina konkrečias priežastis, kodėl vyrai negali gyventi be moterų. Tą aiškinsimės ir diskutuosim šį kartą.

Įmonių banketai yra populiarūs tuo, kad jie yra daugiau orientuoti į patį renginį, į jo temą. Pats valgymo kartu ir sėdėjimo veiksmas – suburia žmonės maloniai praleisti laiką neoficialioje aplinkoje ir tuo pačiu aptarti darbo klausimus.

Šiais laikais yra daug būdų sustiprinti ir tobulinti savo įgūdžius. Galite skaityti straipsnius, klausytis video mokančių įrašų, žiūrėti mokamuosius filmus per „youtube“ programą, dalyvauti internetiniuose seminaruose. Todėl kai kurie nesupranta, kodėl turi gaišti savo laiką ir dalyvauti realiose konferencijose ir seminaruose.
Kartais reikia atsitraukt nuo darbo, kad sustiprinti savo darbo įgūdžius. Konferencijos su naujomis idėjomis ir požiūriais padeda kur kas efektyviau dirbti toliau. Ne visos konferencijos suteikia galimybę tobulinti savo verslo įgūdžius, tačiau dalyvaujant joje, Jūs turite galimybę dalintis ne tik ta pačia erdve su kitais, panašiai mąstančiais žmonėmis, bet ir tam tikrais dalykais, kurie įtakotų tolimesnį Jūsų bendravimą. Tai gali būti asmenukė su kažkuo, kas konferencijos metu įkvėpė Jus, ar verslo idėjos pasidalinimas su kažkuo, kas Jus sužavėjo savo kalba ir išdėstytomis mintimis, ar tiesiog naujų ryšių užmezgimas, kurie galėtų įtakoti tolimesnę Jūsų verslo ateitį.

logo-2-png.png
© 2010 KONFERENCIJŲ CENTRAS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt

Search